₺1.325,00 KDV Dahil
1

Endüstriyel Ocaklar

Endüstriyel mutfaklarda, yemek pişirebilmek için farklı ocak türlerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Horeca İstoç online satış sitesinde, endüstriyel ocaklar sayfasında, tüm müşterilerine, ocak çeşitlerinin tamamını tüm özellikleri ile gösteriyor. Mutfaklarda yapılacak olan yemek türlerine, ortamın yapısına göre ocak çeşitleri bulunmaktadır. Ürün sayfası incelendiğinde, setüstü, ayaklı, yer ocağı gibi çok fazla çeşidin bulunduğu ve hangi ürüne ihtiyaç varsa hemen sipariş verilebildiği görülmektedir.

Ocak Çeşitleri

Endüstriyel ocaklar kullanım yerine ve amacına uygun olarak farklı tasarlanmıştır. Ocak ihtiyacı olanlar, ürün seçimi yaparken, öncelikle ocağı koyacakları yerin yapısına ve hangi amaçla kullanacaklarına karar vermelidir. Online sitede yer alan ocak çeşitlerinin sayısının yaklaşık 65 olduğu görülmektedir. Ocak çeşitleri, gazlı yer ocağı, elektrikli yer ocağı, gazlı ayaklı ocak, ayaklı ocak, gazlı setüstü ocak, elektrikli setüstü ocak, taban raflı ocak, motorlu künefe ocağı gibi çok fazla türden oluştuğu görülmektedir.

Kaliteli Ürünler

Online sitede gösterilen tüm endüstriyel ocaklar paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Ocakların ölçüleri birbirinden farklıdır ve ihtiyaca göre set üzerinden bir ya da daha fazla ocak bölümü bulunmaktadır. Pik döküm ızgara ve ocak bölümleri vardır, doğalgaz ve lpg dönüşümleri yapılabilmektedir. Tüm ocak sistemlerinde, güvenlik valfi bulunduğu için endüstriyel mutfaklarda ve kullanılabilecek her yerde güvenli kullanım sağlamaktadır.

Online Sipariş

Horecaistoc.com online satış sitesinden, ürün seçimi yaptıktan sonra siparişinizi hemen oluşturabiliyorsunuz. Seçtiğiniz ürünü sepete ekleyebilir ve siparişi tamamla bölümünü seçerek, üyelik hesabı oluşturabilir, online ödeme yaparak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Tüm endüstriyel ocaklar indirimli fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Satın alınan ürün üyelik hesabı oluştururken belirtmiş olduğunuz adrese kargo ile teslim ediliyor. Ürün teslim sözleşmesine göre hatalı ya da yanlış ürün gönderildiğini düşünenler, iade işlemlerini yapabiliyor.

Çerez Kullanımı

23 Nisan Kampanyamızı Sizler İçin Nisan Sonuna Kadar Uzattık..