1

Kafeterya Ekipmanları

İşletmelerinizde ihtiyacınız olan bütün ürünleri ayrı ayrı düşünmenin ne kadar zaman aldığının farkındayız ve geniş ürün yelpazesi, çok çeşitli ekipmanlarımız ile dilediğiniz yada ihtiyacınız olan tüm ekipmanları  HORECAİSTOC sizlere zaman tasarrufu sağlayarak, kaliteli ve güvenilir ürünleri tek çatı altında hizmetinize sunmaktadır.

Tost Makineleri

Müşterilerinize yiyecek sektöründe iyi bir deneyim yaşatmanızda yardımcı olacak tost makinelerinin sanayi tipi mutfaklarda kullanıma uygun olması, ergonomik yapıda olması ve uzun süre yenilenme ihtiyacı olmadan uzun ömürlü olması en önemli faktörlerdir. Her mutfak tipine uygun modellerimiz ile işletmelerizde yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Büfe tipi yada sanayi tipi tost makinesi modellerimiz ile ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için sitemiz üzerinden dilediğiniz ürün/ürünleri mesaj gönder seçeneğiyle beraber bizlere ulaştırabilirsiniz, aklınızdaki soruları yanıtlamak için hizmetinizdeyiz.

Çay Makineleri

İşletmelerinizin büyüklüğüne göre çok çeşitli demlik sayısı yada su kapasiteli modellerimiz ile dilediğiniz ürüne ulaşmanız bir tık uzağınızda..

Paslanmaz çelik yapıları ile günlük temizliğiniz dışında ekstra temizlik gerektirmemesi zaman,su ve güç tasarrufu sağlamaktadır. Termostat kontrolü ile enerji tasarrufu sağlayan çay makineleri sizler için sitemize eklenmiştir. Sanayi tipi çay makineleri; çay ve su kontolünü üzerinde bulunan borular sayesinde görmenize yardımcı olmaktadır. İhtiyacınız olan model , marka ve çeşide horecaistoc üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Çerez Kullanımı

23 Nisan Kampanyamızı Sizler İçin Nisan Sonuna Kadar Uzattık..