1

ENDÜSTRİYEL IZGARALAR

Türk mutfağında et yemekleri önemli bir yere sahiptir. Özellikle ızgara ürünleri herkes tarafından sevilmekte ve tercih edilmektedir. Restoranlar, endüstriyel ızgaralar kullanarak, ızgara et ürünlerini daha kolay pişirmeye çalışmaktadır. Mutfakların ihtiyacı olan ızgara ürünleri, horecaistoc.om online satış sitesinde, yeni tasarım ve modellerle yer alıyor. Mutfaklarda kullanılan enerji türüne göre ızgara çeşitleri bulunmakta ve daha kolay seçim yapılabilmektedir.

 

Izgara Türleri

Online sitenin, pişiriciler kategori başlığı altında yer alan ızgaralar bölümü seçildiğinde, satın almak isteyenler 12 farklı endüstriyel ızgaralar ile karşılaşabiliyor. Bu ürünler, doğalgazlı ızgara ve elektrikli ızgara olarak gösteriliyor. Her ızgara modelinin hem elektrikli hem de doğalgazlı modelleri bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı paslanmaz çelik gövdeye, çıkarılabilir yağ toplama haznesine sahiptir. Endüstriyel mutfaklar için ihtiyaca göre farklı ölçülere sahip bu ürünler uygun fiyat seçenekleri ile online satın alınabiliyor.

Ürün Özellikleri

Doğalgazlı ya da elektrikli endüstriyel ızgaralar için horecaistoc.com sitesinde tüm bilgilendirmeler yapılıyor. Müşteriler, ürün sayfasındaki, ürün özellikleri bölümünü incelediğinde, ürünün yapısında kullanılan çelik ürünü, enerji tercihi, ölçüsü, kontrol sistemleri gibi tüm konularda bilgi sahibi olabiliyor. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan ızgaralar, hem kullanışlı hem de sağlıklı ürünlerdir. Termostatik kontrol özelliği vardır ve istenilen ısı ayara yapılarak, et çeşitleri daha iyi pişirilebilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Endüstriyel mutfaklar için ızgara çeşitlerini arayanlar, online sitede, aradıklarını bulabilecektir. Tüm ızgara çeşitleri için belirlenen fiyatların yüksek indirim oranlarına sahip olduğu, sitede ürün sayfasında görülebiliyor. Tüm ürünler için sunulan ödeme seçenekleri, birçok bankanın kredi kartı ile peşin ya da taksitli ödeme seçeneklerinden oluşuyor. Izgaraların ölçüleri birbirinden farklı olduğu için hem ölçüsüne hem de kullanılacak enerji türüne göre fiyatları değişmektedir.

Çerez Kullanımı

23 Nisan Kampanyamızı Sizler İçin Nisan Sonuna Kadar Uzattık..