1

Hamur makineleri ve mikserler, özellikle hamur ve tatlı işlerinde kullanılmaktadır. İşletmelerdeki tatlıların kremalarının çırpılması, soslarının yapılması, hamurun açılması ve doğranması için de çok sayıda ekipman gereklidir. Hamur ve mikser ekipmanlarımız, kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünlerdir. Uzun yıllar boyunca işletmenizde kullanabileceğiniz, artı değer üretebileceğiniz ürünlerdir. Çırpıcı uçlara sahip mikserlerimiz, hamur yoğurma makinelerimiz işletmemiz tarafından sunulmaktadır.

Ekmek Dilimleme Makinesi

İşletme için kullanılacak ekmeklerin dilimlenmesi gerekebilir. Bu nedenle özel kesme bıçakları bulunan, bir ekmeği tek seferde kesebilecek ekmek dilimleme makinelerine gerek duyabilirsiniz. İşletmemiz, müşterilerine bu ürünün hizmetini sunmaktadır. Ekmek makinesi sayesinde, iş gücünde kolaylık yaşayacaksınız.

Set Üstü Mikserin Önemi

Set üstü mikser ürünlerimiz, hızlı kullanım sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Haznesi ve çırpıcı uçları paslanmaz çelikten üretilmektedir. Hızı ayarlanabilir, hazne yukarı kalkabilir olarak üretilmiş mikserlerimiz, farklı pasta ve krema çeşitlerini kolayca yapabilmenizi sağlar. İşletme mutfaklarında gerekli olan set üstü mikserler, farklı litrelerde tercih edilebilir.

Hamur Yoğurma Makinesi

Hamur makineleri, insan gücünün uzun süre yetemeyeceği yoğurma işleri için üretilmiştir. Büyük porsiyonlarda üretilmesi gereken hamurlar için oldukça hızlı sonuç veren yoğurma makineleri, personelinizin yorulmasını engeller. Hamur yoğurma makinelerinde ekmek hamurları, pişi, pizza hamurları ve farklı hamurları yoğurabilir, en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Blender Seti ve Özellikleri

Mutfaklarda üretilen çorbalar, soslar, üretim aşamasından sonra pürüzsüz hale getirilmesi için blenderlara ihtiyaç duyarlar. Blender ürünümüz, farklı motor güçlerine sahip olarak çeşitlenmektedir. İşletmemiz tarafından satılan blender çeşitlerimiz, kuvvetli motor yapılarına sahiptir. Uzun süre boyunca mutfaklarda kullanılabilir, ucu metal olduğu için sıcaktan etkilenmemektedir. Çorbalarda sıkça kullanıldığı için plastik tercih edilmemesi gerekir. Ürünümüz set halinde gönderilmektedir, Çırpma uçları, parçalayıcı uçlar, büyük ve küçük uçlarla sunulmaktadır.

Çerez Kullanımı

23 Nisan Kampanyamızı Sizler İçin Nisan Sonuna Kadar Uzattık..