1 2 3 ... 7 >

Yiyecek içecek işletmelerin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında, endüstriyel mutfak ekipmanları yer alır. Evlerimize göre çok daha sistematik düzene sahip olmalıdır. Kullanılan ekipmanlar ve ürünlerin paslanmaz çelikten üretilmesi gerekir. Çabuk temizlenir olması, leke tutmaması da önemli özellikleri arasındadır.

Fırınlarımız ve Çeşitlerimiz

Fırın ürünlerimiz arasında konveksiyonlu ve elektrikli ürünlerimiz bulunuyor. Konveksiyonel fırınlar içerisinde pek çok ürünü pişirme oldukça kolaydır. İçerisinde fan bulunduğu için hızlı bir şekilde pişirir ve ısıyı eşit yayar. İşletmemiz tarafından hizmeti sunulan fırınlar içinde kumpir fırınları, patisserie fırınları, pizza fırınları yer alıyor. Ürünlerimizde dilenirse gazlı, dilenirse elektrikli çeşitler tercih edilebiliyor. Aynı zamanda fırından çıkan ürünlerin ve tepsilerin dizilmesi ve soğuması için stant altlıkları da yer alıyor.

Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri, endüstriyel mutfakların olmazsa olmazıdır. Yiyecek içecek hazırlanırken kullanılan ürünlerin temizlenmesi ve restorandan gelen kirli tabakların tekrar kullanımı için temizlenmesi gereklidir. En temiz ve sağlıklı yöntemler olan bulaşık makineleri hizmeti, işletmemiz tarafından sunulmaktadır. Farklı iç hacme sahip, set altı ve set üstü olmak üzere ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır.

Soğutucular ve Büfe Dolapları

Yiyecek içeceklerin ve gıda malzemelerinin bozulmasını önlemek için farklı ürünler tercih edilir. En başında da soğutucular yer alır. İşletmemizde verdiğimiz hizmetimizde, vitrin şeklinde olan soğutucu dolaplarımız, mutfak içi dolaplarımız, salata barları ve açık büfe dolaplarımız da mevcuttur. Kullanımı son derece kolay ve etkili olan soğutucular, uzun yıllar boyunca ürünlerin taze kalması için çalışmaya devam eder.

Buz Makinesi

Buz makineleri, mutfaklarda ve barlardaki işlemlerde gerekli olan buzların üretilmesi sağlar. İşletmenizin büyüklüğüne göre, farklı üretim gücüne sahip olan buz makinelerimizden tercih edebilirsiniz. Düzenli olarak buz üreten makinelerimiz sayesinde, işletmenizdeki iş gücü azaltacaktır.

Çerez Kullanımı

23 Nisan Kampanyamızı Sizler İçin Nisan Sonuna Kadar Uzattık..