1

Döner Makineleri

Kafe, restoran ve lokanta gibi işletmelerde döner yapımını kolaylaştırmak için üretilmiş olan döner makinaları el değmeden döner kesimini sağlar. Bu sayede müşterilere sağlıklı döner yedirilebilir. İşletmenizde döner kesmek isterseniz kategoride bulunan döner makinesi modellerini inceleyerek işletmeniz için uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Döner Makinesi Modelleri

Kategoride satışa sunulan döner makinaları kullanışlı olan ürünlerdir. Döner ustalarının kolay bir şekilde döneri takmalarını ve kesimini yaparak müşterilerine servis etmelerini sağlar. Döner makineleri çalışmasını sağlayan kaynak sebebiyle çeşitlere ayrılırlar. Bazı makineler elektrikle çalışırken bazıları LPG ile bazıları ise doğalgazla çalışırlar. Bu nedenle döner makinelerinden satın almak istediğinizde çalışma şeklini incelemeniz gerekir.

Döner makinelerinin çeşitleri ayrıca üst motorlu, alt motorlu, kömürlü, eko, arkadan motorlu, otomatik, v tipi, radyanlı ve üst motorlu döküm döner makineleri olarak çeşitlere ayrılırlar. Bu çeşitlerdeki makinelerin özellikleri de değişiklik gösterir. Ayrıca modeller arasında çift döner takımına imkan veren makinelerde bulunur. Bu çeşitlerden oluşan ve satışta olan döner makinaları paslanmaz çelik gövde ve şişlerden oluşur. Böylelikle kısa sürede paslanma tehlikesi yaşanmaz ve uzun süreler döner yapmak için kullanılabilir. Ayrıca pas sebebiyle sağlık açısından tehlike oluşturmaz.

Türkiye’nin Her Yerine Ekonomik Kargo İmkanı

Dönerciler ve döner kesimi yapan diğer işletmeler için satışa sunulan döner makinaları online olarak site üzerinden satın alınabilir. Satın alınan makinelerin tüm Türkiye’ye ekonomik kargo ile gönderimi vardır. Bu sayede daha az kargo ücreti ödenir. İşletmeniz için döner makinesi satın almak isterseniz kategoriden ihtiyacınızı karşılayacak makineyi sipariş edebilirsiniz. Ödeme sonrasında yaklaşık bir hafta içerisinde makineniz belirttiğiniz adrese gönderilir.

Döner makinelerinin fiyatları ise seçilen modele göre değişir. Fiyat bilgilerini ürünlerin açıklamalarında görebilirsiniz. Döner makineleri indirimli fiyatlarıyla satıştadır ve indirim oranları ile indirim öncesi fiyatları yine ürün sayfasında görerek kazancınızı görebilirsiniz. Ayrıca kategoride bulunan döner makinelerini taksitli olarak satın alma fırsatı da bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

23 Nisan Kampanyamızı Sizler İçin Nisan Sonuna Kadar Uzattık..