Horeca İstoç, 2006 yılından itibaren mutfak sektöründe hizmet vermektedir. Proje, danışmanlık ve satış sonrası hizmeti ile sektöründe güvenilir, çalışma disiplini ve müşterileri ile sürekli diyalog halinde kalarak işletmelerinizin desteğe ihtiyacı olduğu her an kalite ve güven anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sorumluluk bilinci ile devam eden müşteri ilişkileri sayesinde sektöründe rakiplerinden her zaman önde yer almaktadır.

Kalite politikamız; modern üretim teknikleri kullanmak, müşteri ihtiyaçlarını kalite ve uygun fiyat ilkemiz ile karşılamaktır.

Hastane, restoran, kafe, kantin, otel, sosyal tesis, okul ve fabrika mutfakları vb birçok küçük büyük işletmenin ihtiyaç duyacağı; pişirme, ısıtıcı, soğutucu, hazırlık malzemeleri, saklama, taşıma ve servis ekipmanları alanlarında geniş ürün yelpazesi ile işletme mutfaklarınızın projelendirilmesi, kurulumu ve servis desteğini sağlamaktadır.

Bütçe dostu fiyatları ile kaliteden taviz vermeden sektöründe öncü ve örnek firmalar arasında yer almaktadır.

Türkiye, Almanya, Azerbaycan, Rusya, Özbekistan, Fransa kapsamında Orta Doğu, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Kuzey Asya, Batı Asya dahilinde 50 ülkeye ulusal ve ihracat pazarında hizmet vermekteyiz.

Horeca İstoç olarak her zaman önceliğimiz; kaliteden ödün vermeden, uygun fiyat avantajı ile güvenilir müşteri ilişkileri sağlamaktır.

 Bu ilke ile sürekli kendini yenileyen, gelişime açık ve en son teknolojiyi takip ederek   2000’i aşkın geniş ürün yelpazemiz, tecrübeli ve dinamik kadromuz ile işletmeleriniz için dilediğiniz ürün&ürün grupları ile hizmet vermekteyiz.

 
Çerez Kullanımı

23 Nisan Kampanyamızı Sizler İçin Nisan Sonuna Kadar Uzattık..